Weby o stavbě a koníčcích

Naše hobby – internetový magazín, který se zabývá široce pojatým hobby. Většina témat je spojena s vlastnoruční výrobou či opravou různých věcí (včetně stavebních prací), ale je zde i koutek pro nadšené cestovatele a nebo milovníky tradic.

Rady-kutilum.com – blog kutila, který je určen pro jiné kutily, ale také nekutily. Zabývá se tím, jak udělat různé více či méně odborné práce svépomocí. Většina obsahu je spojená se stavebnictvím či zahradami, i když je zde i např. menší koutek o vaření a některých náročnějších technikách či postupech.

ZahradaAPříroda.cz – co si můžeme či dokonce možná musíme udělat na zahradě, aby nám krásně vzkvétala. Ale kromě možností kvalitního zahrádkaření (a také například pěsotvání rostlin v domácích podmínkách), je zde trochu informací o léčivé síle přírody či obecně o různém využití pěstovaných plodin.

Instalatérský blog – jak i samotný název nasvědčuje, stránky se věnují instalatéřině. Ale nejde o pouhou banální reklamu nějaké firmy. Odborník popisuje o čem jeho práce je a také radí, co ve které situaci můžeme dělat – a to klidně i svépomocí bez využití jeho placených služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *